O firmie

KIM JESTEŚMY?

Green Lights jest cenionym na rynku producentem dekoracji i dystrybutorem okładzin ściennych. Głównie zajmujemy się produkcją betonu architektonicznego, starej cegły, kamienia dekoracyjnego i figur gipsowych. W ofercie posiadamy również skarbonki ceramiczne, znicze, wyroby dekoracyjne z drewna. Zaangażowanie, dużo pracy, wytrwałość i wiara we własne siły spowodowały, iż z małej firmy produkującej aniołki stworzyliśmy Firmę oferującą wysokiej jakości produkty oraz Hurtownię sprzedającą różnego typu wyroby dekoracyjne.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Na tle innych firm wyróżnia nas rzetelna praca i konsekwencja, przede wszystkim pasja i dążenie do coraz lepszej jakości. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, spełniamy ich różnorodne prośby oraz realizujemy nietypowe i indywidualne zamówienia. Nasze produkty sprzedajemy na terenie całego kraju, dotarły już prawie wszędzie, czas żeby dotarły do ciebie. Wszystkie produkty są wykonywane ręcznie w Polsce. Wybierając Green Lights kupują państwo produkt bezpośrednio od sprawdzonego producenta. Zawsze staramy się aby nasi klienci otrzymywali najniższe ceny. Każdy klient jest dla nas ważny - zarówno pojedyncza osoba jak i firma. Cenimy sobie kontakt z klientem i zawsze staramy się udzielić fachowych wskazówek. Pomagamy w wyborze każdego produktu. Posiadamy dużą bazę klientów, którzy docenili walory naszych produktów. Filozofią naszej pracy jest dbanie o każdy szczegół, począwszy od wyboru sprawdzonych materiałów po profesjonalny transport. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną, stacjonarną i wysyłkową.

Jesteśmy firmą, która udziela się charytatywnie:

Działalność charytatywna jest widoczna we wszystkich obszarach funkcjonowania naszej firmy. W miarę możliwości staramy się wspierać rożnego typu akcje. Pomagamy wysyłkowo i na miejscu; tzn. wysyłamy paletę z towarem pod wcześniej umówiony adres lub ktoś w siedzibie firmy może dostać aniołka, który spowoduje uśmiech  na twarzy:). Produkty mogą być przeznaczone na licytacje, nagrody, upominki, podziękowania. Nasze wyroby mogą przysłużyć się też rozwijaniu zdolności manualnych, artystyczne malowanie figurek to wspaniała forma rehabilitacji. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl