Rodzaje płyt betonowych

W swojej ofercie posiadamy wiele rodzajów płyt z betonu architektonicznego oraz imitacji. Poniżej zamieszczamy charakterystykę płyt betonowych dostępnych na naszym sklepie:

Płyty betonowe MC - płyty z prawdziwego betonu architektonicznego nadają się do montażu wewnątrz i na zewnątrz. Dzielą się dwie kategorie: 

ścienne - nieimpregnowane: przy montażu na zewnątrz należy je zaimpregnować w swoim zakresie środkiem hydrofobowym.

elewacyjne - płyty zaimpregnowane w masie podczas produkcji.

Płyty betonowe DK - płyty z prawdziwego betonu architektonicznego nadają się do montażu wewnątrz i na zewnątrz. Nieimpregnowane: przy montażu na zewnątrz należy je zaimpregnować w swoim zakresie środkiem hydrofobowym.

Płyty betonowe C-G - płyty oparte na innowacyjnej mieszance betonu z dodatkiem gipsu budowlanego. Nadają się do montażu tylko wewnątrz pomieszczeń.

Płyty gipsowe - płyty imitujące beton architektoniczny odlewane na bazie gipsu budowlanego. Nadają się do montażu tylko wewnątrz pomieszczeń.

Próbki płyt podłogowych/tarasowych - W przypadku chęci zamówienia próbek płyt podłogowych / tarasowych zapraszamy do zakupu próbników płyt betonowych MC. Oferowane płyty są jednego producenta. Otrzymując próbki można wybrać kolor i fakturę płyty. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl